DİTİB ROSENHEİM MERKEZ CAMİİ YATILI KIZ KUR'AN KURSU İLANI
facebook-paylas

DİTİB ROSENHEİM MERKEZ CAMİİ YATILI KIZ KUR'AN KURSU İLANI

2017 YILI KIŞ TATİLİNDE

KIZ ÖĞRENCİLER İÇİN

YATILI EĞİTİM İLE İLGİLİ BİLGİ VE ŞARTLAR

1)    Öğrenciler 11-16 yaş grubundan alınacak olup, sayı 22 kişi ile sınırlı tutulacaktır.

2)    Kurs 26.12.2017 Salı günü başlayıp, 06.01.2018 Cumartesi günü (12 gün) sona erecektir. Öğrenciler; Pazartesi günü akşam namazından (saat 17:00 ‘dan) sonra Kursa teslim edilip, Kurs bitimi Cumartesi günü (öğle namazından sonra) Ailelerin de katıldığı belge töreninden sonra teslim alınacaktır.

3)    Kurs ücreti 160 Euro olup, peşin ödenecektir.

4)    Kurs ‘a, Kuran-ı Kerimi en az yüzünden okumasını bilen öğrencilerin kayıtları yapılacaktır.

5)    Kursa başlama günüden bir hafta önce kesin kayıt işlemi yapılacaktır. Öğrenci Kayıt formu doldurulup, Kurs ücreti ödendikten ve Ödeme Makbuzu alındıktan sonra kayıt kesinleşmiş olacaktır.

6)    Öğrenciler; Kimliklerini, AOK Kartlarını (Sağlık Sigorta kartı), Pijama ve Terlik gibi özel eşyalarını ayrıca Namaz için Etek-başörtüsü, Nevresim, Yorgan ve Yastıklarını beraberinde getireceklerdir.

7)    Öğrenciler yatılı kurs süresi boyunca, Cep telefonu kullanmayacaklardır. ‘Acil durumlarda’ Din Görevlisi kontrolünde ancak aileleri ile görüşmelerine müsaade edilecektir.

8)    Yatılı kurs süresi boyunca; Yatılı öğrenciler hariç, Yatakhane, Sınıf, Yemekhane, Koridor vb. yerlere öğrenci velileri de  dahil görevliler dışında girilmesi yasaktır.

9)    Yatılı Kurs eğitimine adapte olamayan, sınıf huzurunu bozan veya Demirbaş malzemelere zarar verdiği tespit edilen problemli öğrenciler, Veli’ sine bildirilerek Kurs’ tan alınması istenip, Kurs ücreti iade edilmeyecektir.

10)                      İRTİBAT için: 0159/01334781 ve 0803143506 numaralı telefona müracaat edilecektir.

Meryem ARDA                                                     Çetin FİDAN

   Din Görevlisi                                                      Dernek Başkanı